Araç Teslim Alma

ARAÇ TESLİM ALMA

Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dökümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz ,

- Sürücü Belgesi
- Kendi adınıza kayıtlı geçerli bir kredi kartı
- Rezervasyon onay belgesi

Kiralama Koşulları

Aracınızı ön rezervasyon yapıp teslim alacağınız ofisimize geldiğinizde araç hazır durumda olacaktır. Tüm araçlarımızın mekanik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için tüm gerekli özen ve hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Bu standartların sağlanmadığını düşündüğünüz durumlarda  (850) 303 61 54 çağrı merkezimize ve kiralama ile ilgili kişiye bu durumu iletiniz.

Kiralama Öncesi Kontrol

Aracınızı teslim almadan önce aracı dikkatlice incelemenizi ve eğer sözleşmede belirtilmemiş herhangi bir çizik ya da zarar söz konusu ise bunu ilgililerle konuşarak sözleşmeyi yenilemelerini isteyiniz. Aracınızı teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve müşteri olarak bu zararlardan sorumlu olacağınızı belirtiriz.

Yakıt Durumu

Kiralanan araç normal şartlarda boş depo olarak teslim edilir araç iadesinde, aracı boş depo olarak teslim edebilirsiniz. Eğer aracı dolu depo olarak teslim ederseniz herhangi bir yakıt ücreti iade talebinde bulunamazsınız. Eğer aracı yakıtlı teslim alırsanız, teslim aşamasında aynı yakıt ile teslim etmeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için kiralama ofislerimizde ki yetkilerle görüşebilirsiniz.

© 2023 | Nehir Tescilli Markasıdır.